TEZ HAZIRLAMA

  Tez hazırlama servisimiz yaklaşık 100´den fazla konuda alanında uzman kadromuz tarafından profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Kadromuz çoğunlukla Üniversite Doktora öğrencilerinden ve öğretim elemanlarından oluşmaktadır. 

 Tez Talepleriniz:

  Talep ettiğiniz tezler İngilizce ve Türkçe olarak yazılmaktadır. Konusunda uzmanlığı olan arkadaşlarımızın verdiği avantajla birlikte hizmet alanımızda genişlemiş bulunmaktadır. Kısaca tez konusunda verdiğimiz hizmet aşağıdaki gibidir. 

  Tez danışmanlık, tez yazdırma, tez ödev, tez yaptırma, tez destek, tez danışman, tez konusunda destek almak, tez yaptırtma, “tez yazdırmak istiyorum” taleplerinize, tez talep, özel tez, tez,… vb. 

  Tez hazırlama, ön lisans tez, lisans tez, yüksek lisans tez, doktora tez, tez formatlama, çeviri, makale, spss analiz gibi konularda sizlere özenle hizmet sunmaktayız. 

  Amacımız siz değerli öğrencilerimizi yoğun ve stresli bir süreç gerektiren tez yapımından kurtarmak. 

  Tez çalışmaları, önsöz, kısaltmalar, tablolar, özet, giriş, metin, sonuç, kaynakça gibi bölümlerden oluşmaktadır. Tez çalışmalarında konu seçimi yapıldıktan sonra ilk adım (out-line) kaynak taraması yapılmaktadır. Bunun için dergi, makale, kitap, ansiklopedi, rapor, bildiri vb. gibi yerli ve yabancı kaynaklar araştırılır.   Tarafınızdan onay aldıktan yazım aşamasını bitirip, son aşamada üniversitenin tez yazım kılavuzuna uygun olarak formatlayıp tez çalışmanızı sonlandırıyoruz.   Teziniz akademisyen hocalar tarafından özgün bir biçimde alıntılama yapılmadan hazırlandıktan sonra eksiksiz bir şekilde tarafınıza Word veya pdf dosyası olarak gönderiyoruz.