organizasyon


SAĞLADIĞIMIZ ORGANİZASYON ÇEŞİTLERİ


BELEDİYE BAŞKANLIKLARIIN HERTÜRLÜ ORGANİSAZYONLARI

  Açılış –Milli Bayramların kutlamaları- Ramazan Eğlenceleri- Dini günlerin kutlamaları- özel gün ve gecelerin eğlenceleri- Spor Organizasyonları. Spor turnuvaları- Büyük yarışmalar- Hertürlü yarışmaların açılış ve ödül törenleri organisazyonları.

ÜNİVERSİTELERDE - MİLLİ EĞİTİM OKULLARINDA

  Anaokulu/ İlköğretim/ Orta okul/ Liselerde, Eğlence- Resmi Bayaramlar- Resmi açılış törenleri- ödül törenleri- Eğlence kutlamaları- Yıl sonu mezuniyet törenleri ve kutlamaları.

FUAR ORGANİZASYONU

  Fuar organizasyonları için gösteriler ve fuar ekipmanları sunan firmamızdan organizasyonlarınız için ürün temin edebilirsiniz. Fuar organizasyonlarında kullanılan dekoratif cam masalar, sandalye çeşitleri, mini buzdolabı, broşürlük gibi birçok ürünü hizmetinize sunmaktayız.

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

  Açılış organizasyonları işin büyüklüğüne göre değişmektedir. Açılışı yapılacak firmanın istekleri ve bizim önerilerimiz doğrultusunda açılışlar yapılmaktadır.

DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU

  Yılda sadece bir kez gerçekleşen ve özel günlerin başında gelen doğum  günleri her insan için bir hayli önemli bir gündür. Hayata gözlerini açtığınız bu gün bizler için bir hayli özel kılınmıştır. Bizlere özel kılınan bu günü elbette güzel bir şekilde geçirmek yani güzel bir doğum günü partisi yapmak istersiniz. Yapacağınız doğum günü partisinde sizlere istediklerinizi en iyi şekilde sunmak ve bir çok yardım ve hizmetle sizlere güzel bir doğum günü organizasyonu yapmanızı sağlıyoruz.

SEVGİLİLER GÜNÜ ORGANİZASYONU

  Sevgililer gününde sevgilinize sevginizi kanıtlamak ve ona güzel bir sürpriz de bulunarak sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız  sevgililer günü organizasyonu hizmetine başvurmalısınız. Kutlamayı yapacağınız mekanı romantik bir şekilde süsleyip ve istekleriniz doğrultusunda romantik ekipmanlar kiralayarak  sevgilinize unutulmayacak bir gün yaşatabilirsiniz.

EĞLENCE ORGANİZASYONU

  Özel günlerin akılda kalması ve en güzel şekilde geçmesi için çeşitli etkinlikler düzenlenebilmektedir.  Her kesim bu günlerde farklı konsept içinde yer almak ister. Bu özel günlerin en büyük ortak noktası kesinlikle eğlencedir. İşin en başında neredeyse tek amaç insanların eğlenmesi ve hoş zaman geçirmesini sağlamaktır.

YILBAŞI ORGANİZASYONU

  Ses sistemi ve Dj, Noel Baba (Sizlerin hazırlamış olduğu hediyeleri dağıtacak) gibi hizmetleri sunup yılbaşını sizin özel kılmaktayız.

PİKNİK ORGANİZASYONU

  Piknik Organizasyonlarında önemli olan pikniğe katılan davetlilerin bu organizasyondan mutlu ayrılmalarıdır. Oturma Düzenin Hazırlanması, Yiyecek ve İçeceklerinin hazırlanması, Pikniğe Gelen Davetlilerin Eğlendirilmesi ve Gösteriler gibi hizmetler vermekteyiz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

  Yapılan düğün davetleri genellikle kış mevsiminde kapalı salonlarda yaz mevsiminde ise havuz başı ve  kır mekanlarında yapılmaktadır. Düğün davetlerinin her geçen gün farklı konseptlere bürünmesi ve yeni ürünlerin çıkmasıyla ve yurtdışından örneklenmesiyle davetler daha şık ve renkli hale gelmektedir. Düğün davetlerinin en önemli üç ayağı yemek, müzik ve süslemedir.

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

  Sünnet düğünleri ülkemizde en sık kutlanan organizasyon çeşitlerinden  biridir. Sünnet düğünlerinde yemek verilmesi adettendir. Adetlerimiz gereği sünnet çocuğu özel bir kıyafet ile gelen misafirleri karşılar. Sünnet Yemeği, Sünnet Mevlidi, Sünnet Kınası, Sünnet Konvoyu, Sünnet Gezisi, Sünnet Eğlencesi gibi çeşitli organizasyonlar düzenlenir.

KINA ORGANİZASYONU

  Kına gecesi de en az düğün ve nişan gecesi kadar yorucu geçer bu yüzden  düğün organizasyonundan birkaç gün önce olmalıdır. Profesyonel ellerde daha renkli ve eğlenceli geçmektedir bu yüzden profesyonel destek alınmalıdır. Kızlar tarafından çılgınca eğlenilen, gülünen ve ağlanan bir gece olduğu için kesinlikle kameraya kaydettirilmeli ve profesyonel fotoğraf çektirilmeli. Davetlileri gelinin en yakın arkadaşları ve aile dostlarından oluşan çok kalabalık olmayan bir grup olmalıdır. Kına gecesi düğünün önüne geçmemelidir