ÖDEV HAZIRLAMA

  Size başarıyı getirecek kalitede araştırma ve analiz imkanı bulunan kadromuz; ödevinize ışık tutacak, örnek ödev hazırlayarak işinizi çok kolaylaştıracak.  

  Yaptığımız ödev kategorileri şu şekildedir:

   Sunum, Programlama, Çeviri, Proje Hazırlama, Lise Ödevleri, Ortaokul ve İlkokul Ödevleri (İngilizce, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilimler Ödevleri vb), SPSS metodu, Grafik Çizimleri, Excel, Word, Java, C++, Döküman, Literatür Tarama, Research ve daha fazlası. 
  Ayrıca sitemizden Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinden özel ders de ayarlanmakta ve verilmektedir.  
  Verilen ödevleriniz ekibimiz tarafından özen ve titizlikle yapılmaktadır.  
  Ödev danışmanlık, ödev yazdırma, ödev ödev, ödev yaptırma, parayla ödev yazdırma (private), ödev destek, ödev danışman, ödev konusunda destek almak, ödev yaptırtma, “ödev yazdırmak istiyorum” taleplerinize, ödev talep, özel ödev, ödev,…vb.  
  Ödev hazırlamak için profesyonel danışmanlık hizmeti,  
  Ödev yazmak da diğer tüm yazım çalışmaları gibi öğrencileri zorlamaktadır. Özellikle dönem ödevi hazırlama hem çok zaman alabilir hem de tahmininizin üzerinde uzmanlık gerektirebilir. Teslim zamanı gelmiş ama henüz araştırmaları bile yapılmamış bir dönem ödevi çok can sıkıcı olabilir. Ödevleriniz sizin için bir yük haline geldiyse bize ulaşın, ve uzmanlarımızın kaliteli ve hızlı yazım desteğinden yararlanın. Konular bölümünde göreceğiniz 300 civarı konuda uzman ve tecrübeli profesyonel yazım kadromuz beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Sipariş verilen yazım projelerinin hazırlanması ve teslimi konusunda çok titiziz.   Teslim tarihinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Çalışmalarımızda kesinlikle gecikme olmamaktadır. Özel olarak geliştirdiğimiz teslim sistemi sayesinde uzmanlık seviyesi ne olursa olsun tüm ödev ve tezleriniz zamanında teslim edilir. Tüm taleplerinizi karşılayacak kalite ve profesyonelliğe sahip kadromuzla başarınız için yanınızdayız. Unutmayın, bize sadece isteğinizi iletmeniz yeterli.  

  Üniversite Makale

  Birden fazla kategori ve alanda ödevler hazırlayan kurumumuz yerli ve yabancı diller olmak üzere birden fazla çerçevede ödevleri geniş bir çerçevede hazırlamaktayız. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora ödevleri uzman kadromuz tarafından en kısa sürede geniş kaynak taraması kurgusu ve içeriği başta olmak üzere profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır. Ödev çalışmalarında dikkat edilen gereken hususlar aşağıdaki gibidir.  
  Konu Seçimi  
  Konuya İlişkin Kaynak Taraması  
  Güncel Kaynak taraması  
  Çalışmanın Kurgusu  
  Çalışmanın Formatı  
  Çalışma Taslağının Oluşturulması ve Onay Alması  
  Ödev Yazım Süreci  

  Konusu ne olursa olsun bizden uzman yardımı alabilirsiniz: 
  Ödevinizle ilgili sorunlarınızı bize iletin; Bu ödevinizle ilgili her türlü araştırma, analiz desteği olabileceği gibi yazım konusunda danışmanlık desteği de olabilir.  
  Ödevinizin konusuyla ilgili bir alanda uzmanlaşmış ve ihtiyaç duyduğunuz akademik seviyede bir uzman yazarı sizin çalışmanızda görevlendireceğiz..  
  Uzmanımız örnek ödevi hazırlayacak ve biz de gerekli kontrollerini yapacağız.  
  Bu çalışmalar sizin istediğiniz bir tarihte teslim edilir. Teslimat tarihi, en titiz olduğumuz konulardandır.  
  Örnek ödev çalışması size ulaştıktan sonra içeriği, referanslaması ve kaynakları üzerinde dilediğiniz çalışmayı yapabilirsiniz..  
  Hazırladığımız çalışmaları kendi çalışmanız için bir örnek veya kaynak olarak değerlendirmenizi öneriyoruz..  

  ÖDEV YAPTIRMANIN FAYDALARI 

  Eğitim macerası okula adım atılan ilk anlardan başlar. Yazılar, ödevler, tezler, makaleler ve daha niceleri ile karşı karşıya kalınır bu macerada. Başlarda eğlenceli gelen ilk okuma anlarından sonra verilen görevler ve ödevlerle birlikte sıkıcı anlarla karşı karşıya kalınır. Aslında yapılmak istenilmeyen bir dizi sorumlulukla, öğrenilmesi gereken şeylerle mücadele etmek zorunda kalınır. Hal böyle olsa da kim öğrenmenin kötü bir şey olduğunu iddia edebilir ki? Bilgi sonsuz bir denizse öğrenmek de o denizin kıyılarında kulaç atmak değil midir? Sonu bilinmeyen bir bilgi evreninde herkes belli bir ölçüde öğrenme işlevini gerçekleştirebilir. Öğrenmek için de çeşitli yollar bulunmaktadır. Okulda öğrenme, araştırarak öğrenme, duyarak, dinleyerek öğrenme ve nihayetinde yaşam deneyimleriyle hayat boyu öğrenme..  

  Öğrenmenin pekiştirilmesi için özellikle öğrenmenin ilk aşamalarında yapılması gereken şeylerden biri de ödevlerdir. Ödevler öğrenmeyi kalıcı hale getirir ve bilgi düzeyini artırarak farkındalık oluşturur. İlkokul sıralarında başlanarak üniversiteye kadar gidebilen bir süreçtir ödev süreci. İlkokulda çizgi çalışmalarıyla başlayan bu süreç ilerleyen dönemde ciddi araştırmalar gerektiren belli kurallara tabi tutulan, öğrenmenin, pekiştirmenin en büyük aşaması haline gelebilmektedir. Ödev yapmak büyük bir sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Şöyle ki ödev yapmak sizin sorumluluk düzeyinizi belirler ve ileride önünüze gelebilecek işleri nasıl bir sorumlulukla, ciddiye alarak yapacağınızın anahtar ipuçlarını gösterir. Yani ödev eşittir sorumluluk ve sorumluluk bilinci oluşturmaktır diyebiliriz.  

  Önünüze gelen ödevler öğrenim hayatınız ilerledikçe zorlaşır ve o oranda ciddiye alınarak yapılması gerekir. Çizgi çalışmaları ile başlayan ödev hayatınız, konu sonu sorulan soruları cevaplama, ilköğrenim ve ortaöğrenimde verilen yıllık ödevler, konu araştırma ödevleri derken üniversite ve akademik hayatınızda ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora ödevlerine kadar gidebilmektedir. Hal böyle olunca da ilerleyen akademik hayatınızdaki ödevler de belli bir kuralla ciddiye alınarak hazırlanmalıdır. Bunun için, yetmediğiniz durumlarda alanlarında profesyonel olan kişi veya kurumlara başvurabilir, ödevlerinizi titizlikle yaptırabilirsiniz.   Peki, ödev yaptırmak size ne gibi faydalar sağlar? Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;  
  -Ödev yaptırarak zamanınızı daha farklı yönlerde kullanır, zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.  
  -Son derece sıkıcı olan ödev araştırması derdinden kurtulursunuz.  
  - Ödeviniz tecrübeli kişiler tarafından araştırılıp yapıldığı için ödevinizden emin olarak ödevinizi teslim edebilirsiniz.  
  -Ödevinizin tam ve zamanında teslimini garantilemiş olursunuz.  

 

Sunum Hazırlama

  Verilen sunumlarınız ekibimiz tarafından özen ve titizlikle yapılmaktadır.
  İyi bir sunum hazırlamanın sırları:
Sunum basit olmalıdır.
Sunum anlaşılır olmalıdır.
Teknolojinin sunumun konusunun önüne geçmesine izin verilmemelidir.
Asıl anlatılmak istenilen konuya odaklanılmalıdır.
Sunum anlatılacak kişiler göz önünde bulundurulmalıdır.
Bu kişilerin nasıl bir sunum izlemek istedikleri düşünülmelidir.
Sunumda tüm detaylardan bahsedilmemelidir.
Hangi konular eklenmeli, hangi konulardan bahsedilmemeli iyice düşünülmelidir.
Hangi düzeyde detay gerektiği belirlenmelidir.
Salon büyüklüğü hesaba katılmalı ve yazı büyüklükleri ayarlanmalıdır.
Süre limiti göz önünde bulundurulmalıdır.
Günün hangi saatinde konuşulacağı önemlidir.
Sunum sırasındaki ihtiyaçlara dikkat edilmelidir.
Tüm ekipmanların tam olduğundan emin olunmalıdır. Örn: İnternet, mikrofon, program, bilgisayar vb.
Bir sorun olduğunda sunum yokken de sunuma devam edilebilecek şekilde hazırlanılmalıdır.
Başlamadan sunumun içeriği anlatılmalıdır.
Güven verilmelidir.
Asıl konuların içerdiğinden emin olunmalıdır.
Somut örnekler verilmelidir. Sayılarla ve örneklerle anlatılanlar ispatlanmalıdır.
Sunum sonunda özet verilmelidir.
En önemli konular tekrar kısaca bahsedilmelidir.
Sunum yapılmadan bir kaç tekrar yapılmalıdır.
Sunumdaki format şu şekilde olmalıdır.
Karanlık bir oda için sunum, karanlık bir arka plan ve açık renkte yazı tipi,
Slide´lar için aydınlık bir arka plan ve koyu yazıtipi,
Görünebilir bir font,
Kısa olmalı,
Boş yer bırakılmamalı,

  Sunum danışmanlık, sunum hazırlama, sunum hazırlatma, sunum yazdırma, sunum yaptırma, sunum destek, sunum danışman, sunum konusunda destek almak, sunum yaptırtma, “sunum yazdırmak istiyorum” taleplerinize, sunum talep, özel sunum, sunum,… vb.